Klimatizácie

Cenová ponuka na vyžiadanie

Našim klientom poskytujeme profesionálnu službu v oblasti klimatizácii a široký výber koncových riešení. V rámci našej služby je zahrnuté:

  • Obhliadka miesta montáže a zameranie
  • Konzultácia Vašich očakávaní a potrieb, ktoré máte od budúceho klimatizačného riešenia
  • Návrh optimálneho riešenia a v prípade potreby možnosť výberu z viacerých alternatív
  • Profesionálna montáž vyškoleným personálom s dlhoročnou praxou
  • Záručný a pozáručný servis
Mám záujem o ponuku

Napíšte nám

Značky, ktoré vám ponúkame

Klimatizáčnými zariadeniami Mitsubishi

M-serie je možné energeticky úsporne vykurovať a chladiť menšie a stredne veľké miestnosti, vynikajú tichou prevádzkou, kompaktnými rozmermi, moderným dizajnom a vysokou efektivitou

Mr. Slim sú určené do objektov strednej veľkosti.  Sú energeticky úsporné s veľkým výkonom a ľahkou integráciou do náročného prostredia. Vhodné sú pre obchody, showroomy, prevádzky, haly a pod.

City Multi séria je vhodná pre veľké a náročné budovy, ktoré vyžadujú individuálny prístup a riešenie úpravy vnútorného prostredia. Široký sortiment vnútorných jednotiek a veľký rozsah výkonov vonkajších jednotiek zaisťujú maximálnu flexibilitu pri plánovaní aj projektovaní.

Nové nástenné jednotky spájajú skvelý dizajn a vysokú energetickú účinnosť. Boli vyvinuté pre štýlové interiéry moderných budov. Dokonalá harmónia dizajnu, efektivity a nízkej hlučnosti.

Jednotka sa vyrába v troch farebných prevedeniach. Vďaka tomu sa hodí do každého typu interiéruPredstavujeme Vám novinku v sortimente klimatizácií Mitsubishi Electric pre rok 2017 - vnútornú nástennú jednotku MSZ-LN. Víťaz ocenenia GOOD DESIGN AWARD 2016, jedného z popredných svetových dizajnových ocenení.Nová kompaktná nástenná jednotka s chladivom R32 šetrí životné prostredie.Nová dimenzia užívateľského komfortu v najvyššej energetickej triede s mnohými užitočnými funkciami ako 3Dsenzor či Plazma Quad filter.Vysokovýkonné jednotky vhodné aj do väčších miestností. Vysoká spoľahlivosť pri nízkej spotrebe.Štandardná rada nástenných jednotiek kombinuje pekný dizajn, kompaktné rozmery a komfortné ovládanie.Novinkou je kompaktnejšia multisplitová jednotka PUMY-SP. Jedná sa o nástupcu modelov PUMY-P, avšak má podstatne menšie rozmery. Namiesto 2 ventilátorov má iba jeden. Celková dlĺžka potrubia je do 120m. K jednotke sú k dispozícií rozdeľovače pre 3, alebo 5 vnútorných jednotiek. Dokopy dokáže napojiť 8 vnútorných jednotiek. Výkon je od 12,5-15,5kw resp. až 22,4kW s jednotkami PUMY-P200YKM.Patria k zariadeniam, pri ktorých je kladený mimoriadny dôraz na vykurovací výkon. Môžete k ním kombinovať všetky rad a výkony vnútorných jednotiek uvedených vyššie. Majú 100%-ný nominálny vykurovací výkon až do vonkajšej teploty -15°C.


Ponúkame Vám dokonalú rovnováhu teploty nielen počas horúcich, ale aj chladných mesiacov a k tomu ešte vzduch vyčistia od baktérií, plesní a nečistôt.

Sinclair sa sústreďuje na produktovú oblasť klimatizačnej techniky, tepelných čerpadiel a LED osvetlenia. Hlavným cieľom značky SINCLAIR je priniesť pohodlie do života ľudí našej modrej planéty a zároveň chrániť životné prostredie. Vďaka veľkej pozornosti venovanej výskumu, vývoju, výrobe a testovaniu výrobkov dosiahli výrobky SINCLAIR vysokú úroveň kvality a spoľahlivosti. Predajná a popredajná podpora je ďalšou našou prioritou.

Klimatizácia Samsung predstavuje vysoký výkon, kvalitu a spoľahlivosť. Ponúkame najmodernejšie modely, montáž a servis týchto klimatizácií.


Bol vytvorený pre vybavenie každej domácnosti s najnovšími technológiami. Tím odborníkov neustále pracuje na technologickom rozvoji, zlepšovaní funkcií a modernom dizajne produktov.

Nasledovaním trendov a Vašich potrieb sú výrobky VIVAX vytvorené s cieľom poskytovať kvalitné, rýchle, jednoduché a ekonomické vybavovanie vášho domova modernou technológiou. Inými slovami, VIVAX bol vytvorený práve pre vás!

Klimatizačná jednotka je vybavená modernými filtrami (pre-BIO), ktoré sú nepriepustné pre prach, odstraňujú baktérie, plesne a mikroorganizmy. Prácu filtrov podporuje ionizátor, ktorý navyše odstraňuje pachy a poskytuje miestnosti čerstvý a čistý vzduch. Pomocou intuitívnej aplikácie pre mobilné zariadenia, je možné voliteľným zabudovaným smart Wi-Fi rozhraním, ovládať klimatizáciu z ľubovoľného miesta v dome.

Modelová rada V – DESIGN

V-Design je určený pre klientov, ktorí ocenia moderný dizajn. Svojim spôsobom unikátna a jedinečná séria V DESIGN sa vyznačuje predovšetkým prepracovanými a technologicky špiškovými prvkami ako predným LED panelom alebo podsvietením, ktoré pri chladení vyžaruje modré svetlo a pri ohrievaní zasa červené. Prístroj je k dispozícii v dvoch farbách: čiernej a zlatej, ktoré kladú dôraz na luxusný charakter. Vďaka svojej unikátnej konštrukcii zariadenie dokonale zapadá do interiéru, v ktorom je inštalovaný. Modulová konštrukcia zasa zabezpečuje veľmi rýchlu a jednoduchú údržbu a čistenie, toré je dôležité ako pre kvalitu vzduchu tak aj pre životnosť zariadenia.

Skrytý biely displej teploty zariadeniu dodáva jedinečný charakter a pomocou intuitívnej aplikácie pre mobilné zariadenia, je možné voliteľným zabudovaným smart Wi-Fi rozhraním, ovládať klimatizáciu z ľubovoľného miesta v dome.

Modelová rada R – DESIGN

Klimatizačná jednotka rady R-Design má klasický vzhľad, takže zapadá do každého interiéru. Klimatizačná jednotka je vybavená modernými filtrami (pre-BIO), ktoré sú praco-nepriepustné, odstraňujú baktérie, plesne a mikroorganizmy. Rovnako ako ostatné jednotky tejto značky je vybavený mnohými automatickými funkciami. Disponuje funkciou sušenia výparníka. Softvér zariadenia sa taktiež stará o automatické rozmrazenie.

Klimatizačná jednotka rady S-Design má jedinečný, esteticky príjemný vzhľad. Jeho jedinečný štýl - nadčasový matný housing - bol uznaný cenu Good Design 2015. Klimatizačná jednotka je vybavená modernými filtrami (pre-BIO), ktoré sú nepriepustné pre prach, odstraňujú baktérie, plesne a mikroorganizmy. Rovnako ako ostatné klimatizačné jednotky tejto značky je vybavený mnohými automatickými funkciami. Disponuje funkciou sušenia výparníka. Softvér zariadenia sa taktiež stará o automatické rozmrazenie.

Modelová rada S – DESIGN

Klimatizačná jednotka rady S-Design má jedinečný, esteticky príjemný vzhľad. Jeho jedinečný štýl – nadčasový matný housing – bol uznaný cenu Good Design 2015. Klimatizačná jednotka je vybavená modernými filtrami (pre-BIO), ktoré sú nepriepustné pre prach, odstraňujú baktérie, plesne a mikroorganizmy. Rovnako ako ostatné klimatizačné jednotky tejto značky je vybavený mnohými automatickými funkciami. Disponuje funkciou sušenia výparníka. Softvér zariadenia sa taktiež stará o automatické rozmrazenie.

Modelová rada Z – DESIGN

Klimatizačná jednotka rady Z-Design so svojim vysokým výkonom a estetickým vzhľadom je takmer nepostrehnuteľná v miestnosti, v ktorej je inštalovaná. Prístroj je vybavený filtrom studenej katalýzy, ktorý neutralizuje pachy a poskytuje priestoru čistý vzduch bez nebezpečných látok. Rovnako ako ostatné klimatizačnýé jednotky tejto značky je vybavený mnohými automatickými funkciami. Disponuje funkciou sušenia výparníka. Softvér zariadenia sa taktiež stará o automatické rozmrazenie. Použitie intuitívnej aplikácie pre mobilné zariadenia a pomocou voliteľného modemu smart Wi-Fi, môžete ovládať klimatizáciu z ľubovoľného miesta v dome. Rada Z-Design sa taktiež vyznačuje nízkou spotrebou energie, čo umožňuje dosiahnuť optimálnu energetickú účinnosť.

Mám záujem o ponuku

Napíšte nám